Volg ons ook op: Google+
Volg ons ook op: Google+
Nestas Communicatie

Vanaf nu te bestellen: de Huurkrant 2018! Bestel 'm nu en u heeft de krant begin april 2018 in huis, op tijd om mee te sturen met het huurverhogingsvoorstel
Fris uw kennis op over de huursombenadering en huurverhoging 2018! Kom naar een van de informatiebijeenkomsten in januari. Aanmelden kan nog!
Volg ook een van onze cursussen op het terrein van de volkshuisvesting of een van onze vaardigheidstrainingen! >> Kijk voor ons aanbod op CorporatieCursussen.nl, een label van Nestas communicatie
Behaal ook die 108 PE-punten voor eind 2017! Meld u aan op CorporatieCollege.nl voor een van onze inhoudelijke sterke sessies over relevante thema's speciaal voor bestuurders en RvC-leden van corporaties
Kopijservice Online: een handig hulpmiddel voor website, Facebook, Twitter en bewonersblad! Neem een abonnement en download onbeperkt artikelen, foto’s, cartoons, strips en puzzels.

Onze gezichten



Floris Schneemann
directeur
T: (036) 530 77 00
f.schneemann@nestas.nl





Ilse Elout
projectcoördinator
T: (036) 530 77 14
i.elout@nestas.nl





















































 



Esther Rijken
manager
T: (036) 530 77 13
e.rijken@nestas.nl





Joan Douwes
medewerker secretariaat
T: (036) 530 77 55
j.douwes@nestas.nl

 

 

 

 

 

 


























  

 

 

 









Caroline Knobbe
webredacteur / webmaster
T: (036) 530 77 22
c.knobbe@nestas.nl





Lai Fun Osinga
administrateur
T: (036) 530 77 12
l.osinga@nestas.nl








































 



 

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Overige sites



Wat anderen over ons zeggen

"Wij kijken terug op een zeer geslaagde dag. Het was tip-top verzorgd, goed voorbereid en ook inhoudelijk hebben jullie een uitstekende en inspirerende dag in elkaar gezet. Danielle, jouw dagvoorzitterschap was uitstekend, inhoud, timing, gesprekken met de sprekers en de zaal etc. Hartelijk dank! Complimenten en dank! + ook aan iedereen achter de schermen bij Nestas die dit mogelijk hebben gemaakt."

Gemeente Almere
Goud in Almere, 18 januari 2017

 

CRKBO geregistreerd




Nestas communicatie is geregistreerd in het Centraal Register Kort Beroeps Onderwijs (CRKBO). Wij mogen PE-punten toekennen aan cursussen en bijeenkomsten voor directeur-bestuurders en toezichthouders.























Jool Hulstraat 1 - 1327 HB Almere - Tel: (036) 530 77 00 - E: nestas@nestas.nl - Algemene voorwaarden